Nasza historia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLFOOD spółka cywilna powstało w 1992 r. w Krakowie. Początkowa działalność zakładu związana była wyłącznie z produkcją tradycyjnych pischingerów. Obecnie do oferty produktów dołączył piernik i wyroby biszkoptowe.

 

Bardzo szybko wyroby cukiernicze pochodzące z naszego zakładu zdobyły rynek i wiernych klientów. Stosowanie w produkcji tradycyjnych receptur i odpowiednich składników o najwyższej jakości dających wyśmienity smak przyczyniły się do ciągłego wzrostu liczby odbiorców. Z uwagi na stały rozwój oraz poszerzenie asortymentu produkowanych wyrobów właściciele zastosowali nowoczesny park maszynowy, który znacząco wpłynął na szybkość oraz ciągłą poprawę jakości wytwarzanych produktów.

 

Chęć zaspokojenia indywidualnych potrzeb klienta sprawiła, iż firma zdobywa rynek nowymi, oryginalnymi produktami. Różnorodność produktów, szybka realizacja zamówień oraz dostosowanie produkcji do potrzeb rynku powodują ciągłe powiększanie się liczby odbiorców.

 

Stosowanie naturalnych i najwyższej jakości surowców, dbałość o wyjątkową kompozycję smakową i wygląd każdego ciastka, a do tego odrobina wyrafinowania – to sekret sukcesu cukierni POLFOOD.